Croesestraat 21 te Utrecht


























Status | Te Koop |
Prijs | € 385.000,- |
Woonoppervlakte | 77 m2 |
Oppervlakte perceel | 88m2 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Soort woning | Eengezinswoning, rijtjeshuis |
Wil jij uniek wonen in de populaire Rivierenwijk? Kom dan kijken bij deze verrassend ruime, en karakteristieke luikjeswoning uit 1906 met 77m2 woonoppervlakte, 3 slaapkamers en een voortuin en achtertuin met achterom. Deze woning is net even anders dan de andere luikjeswoningen door de fraaie topgevel met ramen- en roedeverdeling. De afgelopen jaren hebben de eigenaren de woning gerenoveerd met behoud van alle originele details. De woning heeft een heerlijke diepe, uitgebouwde woonkamer met en-suite keuken. Hier geniet je van een uniek uitzicht met de luikjeshuizen aan weerszijden van de straat.
Locatie
De Croesestraat is één van de mooiste straten van de Rivierenwijk en staat bekend om deze monumentale luikjeswoningen. Het bruisende centrum van Utrecht is op korte fietsafstand en aan de overkant van het water van de Vaartsche Rijn vind je een grote diversiteit aan leuke horecavoorzieningen zoals Camping Ganspoort, Klein Berlijn, de Watertoren, de Zagerij of het Ketelhuis in de oude Pastoefabriek. De woning ligt op loopafstand van het station Vaartsche Rijn, de Oosterkade en Het Ledig Erf, evenals winkels voor de dagelijkse boodschappen (diverse supermarkten en speciaalzaken). Ook alle uitvalswegen zijn dichtbij gelegen. Kortom, ontdek dit leuke huis en laat je verrassen!
Indeling
Begane grond
Toegang tot de woning via een voortuin van ca. 3.40 x 4.25 m gelegen op het zuidwesten. Entree, hal met trapopgang naar de eerste verdieping en meterkast. Vanuit de hal is de deur naar een verrassend ruime, sfeervolle en lichte woonkamer met aan de voorzijde hoge ramen met fraaie bovenlichten met roedeverdeling en aan de achterzijde de keuken met deur die toegang geeft tot de tuin. De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en alle wanden zijn mooi glad gestuct.
Vanuit de woonkamer kom je via en-suite deuren bij de open keuken. De moderne open keuken uit 2017 is voorzien van alle moderne apparatuur (merk Siemens) waaronder inductiekookplaat, koel- en vriescombinatie, wandschouwkap, inbouwoven met cook control en een Quooker. Achter de keuken bevindt zich de badkamer met vloerverwarming, bad, wastafel en toilet. Vanuit de keuken deur naar achtertuin gelegen op het noordoosten van ca. 6 meter diep en 4.45 breed met achterom naar de Achterstraat. De tuin is betegeld en heeft borders met veel groen en een houten berging.
Eerste verdieping
Via een vaste trap toegang tot eerste verdieping. Overloop en aan de voorzijde ruime slaapkamer (ca. 3.50 x 3.45m ) met wasbak, fraaie erker met vensterbank, en hoge ramen met roedeverdeling. Vanuit deze kamer toegang tot grote berging met vlizotrap naar de vliering. Dit is een grote bergzolder met een nokhoogte van ca. 1.50m waar je nog verrassend veel spullen kan bergen. Aan de achterzijde bevinden zich twee slaapkamers van resp. ca. 2.30 x 2.10m en ca. 3.60 x 1.96m met fraai uitzicht op de achtertuin en de Achterstraat.
Bijzonderheden:
• zeer sfeervolle monumentale luikjeswoning met topgevel uit 1906;
• perceel eigen grond 88 m² en woonoppervlakte ca. 77m², inhoud ca. 293m³;
• gunstig gelegen nabij het centrum, OV, horeca en winkels;
• verrassend lichte en ruime woning door hoog plafond en voor- en achtertuin;
• verwarming d.m.v. HR CV-ketel Remeha Avanta (2009);
• makkelijk parkeren voor de deur (met vergunning);
• woning is op de originele bovenlichten na, geheel v.v. dubbel glas;
• Elektra vernieuwd in 2017, 10 groepen, 3 aardlekschakelaars en hoofdschakelaar;
• Buiten- en binnenschilderwerk uitgevoerd 2019 ;
• Oplevering in overleg.
Kenmerken | |
---|---|
Overdracht | |
Prijs | €385.000,- |
Status | Te koop |
Aanvaarding | In overleg |
Aangeboden sinds | 17 september 2020 |
Bouw | |
Soort woonhuis | Tussenwoning |
Soort bouw | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1906 |
Toegankelijkheid | Voordeur, achterom |
Oppervlakte en inhoud | |
Woonoppervlakte | 77 m2 |
Inhoud woning | 293 m3 |
Oppervlakte perceel | 88 m2 |
Indeling | |
Aantal kamers | 4 |
Aantal slaapkamers | 3 |
Aantal badkamers | 1 |
Voorzieningen badkamer | Ligbad , douche, wastafel |
Aantal woonlagen | 2 en een vliering |
Buitenruimte | |
Buitenruimte | Achtertuin en voortuin |
Oppervlakte achtertuin | 23 m2 |
Ligging achtertuin | Noordoosten |
Oppervlakte voortuin | 13 m2 |
Voorzieningen | |
Warm water | CV ketel |
Verwarming | CV ketel |
De Croesestraat is één van de mooiste straten van de Rivierenwijk en staat bekend om deze monumentale luikjeswoningen. Het bruisende centrum van Utrecht is op korte fietsafstand.